اخبار

اجرای طرح اشتغال حمل و نقل برای ۱۷۱ مددجوی مازندرانی

اجرای طرح اشتغال حمل و نقل برای ۱۷۱ مددجوی مازندرانی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت:طرح اشتغال حمل و نقل برای ۱۷۱ مددجوی تحت حمایت در استان طی ۹ ماهه امسال اجرا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علی اصغر رضایی طالشی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: این نهاد در برای ایجاد اشتغال در زمینه خدمات، بخشی از تسهیلات را به حمل‌ونقل و امور رانندگان اختصاص داده است و اعطای تسهیلات به‌منظور خرید تاکسی، وانت‌بار، کامیونت و نیسان ازجمله این موارد است.

وی بیان داشت: در مازندران کارهای کشاورزی و باغداری زیاد انجام می شود و یکی از راه های فروش محصولات ، انتقال آن به شهرهای بزرگ است که مجریان طرح های اشتغال در این بخش بر اساس نیازسنجی و شناخت بازار به حمل و نقل محصولات باغی و زراعی و فروش آن اقدام می کنند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: تا سقف ۸۰ میلیون تومان در این بخش تسهیلات بانکی و امدادی به مددجویان پرداخت می شود.

وی گفت:مجریان این طرح ها از دوره های آموزشی مانند آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، فنی خودرو و بازار یابی بهره مند شده تا به راحتی در بازار کار درآمد کسب کنند.

رضایی خاطر نشان کرد: برای ۱۷۱ مددجوی تحت حمایت درکمیته امداد مازندران طرح اشتغال در بخش های حمل و نقل بار و مسافر طی ۹ماهه سالجاری ایجاد شده است.


۱۰ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸
تعداد بازدید : ۵۷۹
کد خبر : ۲,۸۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید