اخبار

رئیس کمیته امداد قائمشهر:

ارائه خدمات عمرانی به 108مددجوی قائمشهری

ارائه خدمات عمرانی به 108مددجوی قائمشهری
رئیس کمیته امداد قائمشهر گفت: به ۱۰۸مددجوی تحت حمایت در این شهرستان ۴۷۲ میلیون تومان خدمات عمرانی طی 9 ماهه سالجاری ارائه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابوالحسن رنجبر، رئیس کمیته امداد قائمشهر اظهار داشت: این خدمات در بخش های تعمیرات، بازسازی، تکمیل واحدهای نیمه تمام، ساخت مسکن و... بوده است.

وی افزود: در بخش تعمیرات ۹۳ واحد مسکن به مبلغ ۲۵۲ میلیون تومان ، خرید ، ساخت چهار واحد مسکن شهری به مبلغ ۱۴۶ میلیون تومان ، سه واحد بهسازی مسکن روستایی به مبلغ ۵۱ میلیون تومان ، تکمیل واحدهای نیمه تمام روستایی و شهری و ساخت سرویس های بهداشتی هشت مورد به مبلغ ۲۳ میلیون تومان با کمک کمیته امداد و خیران خدمات ارائه شد.

رئیس کمیته امداد قائمشهر تصریح کرد: خدمات عمرانی با هدف تامین سر پناه برای نیازمندان در راستای توانمند سازی آنها یکی از برنامه های این نهاد است که در کنار سایر خدمات به نیازمندان ارائه می شود.

وی گفت: خدمات عمرانی کمیته امداد با نیاز سنجی و شناسایی مددکاران و بازدید از منازل مددجویان در طول سال و ارجاع به کارشناس عمرانی برای اولویت خدمت صورت می گیرد .

رنجبر در خصوص تامین اعتبار این خدمات افزود:بخشی از این اعتبارات از محل کمکهای مردمی شهرستان، اعتبارات دولتی و وام های کارگشایی پرداخت شد.

وی با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار و خیران قائمشهر خاطر نشان کرد: در این شهرستان ۴۹۵۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند .

۵ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵
تعداد بازدید : ۴۸۵
کد خبر : ۲,۸۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید