اخبار

قائم مقام کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

تحویل 3 واحد مسکن به مددجویان سیل زده سیمرغ با همت خیران

تحویل 3 واحد مسکن به مددجویان سیل زده سیمرغ با همت خیران
قائم مقام کمیته امداد مازندران گفت:به همت خیران و کمک بلاعوض کمیته امداد سه واحد مسکن برای مددجویان سیل زده سیمرغ ساخته و به آنان تحویل داده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،ناصر اسکندری، قائم مقام کمیته امداد مازندران اظهار داشت: این واحد های مسکونی به مساحت مجموعا به مساحت 190مترمربع و در مجموع به ارزش 257 میلیون تومان ساخته و به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شد.

وی افزود: در سیل فروردین ماه امسال 77 واحد مسکن مددجویان تحت حمایت در استان کاملا تخریب شد که از این تعداد 25 واحد مسکونی در سیمرغ دچار آسیب کلی شده است و با همت خیران 10 واحد مسکن برای مددجویان این شهرستان تاکنون ساخته و مابقی تا پایان سالجاری تکمیل و به مددجویان تحویل داده می شود.

قائم مقام کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه درسیل امسال 419 واحد مسکونی به تعمیرات و بازسازی احتیاج داشت، تصریح کرد: از این تعداد 46 واحد مسکونی مربوط به شهرستان سیمرغ بوده و تاکنون تعمیرات همه واحد های مسکونی انجام شده است.

وی به ارائه خدمات عمرانی در سالجاری به مددجویان تحت حمایت اشاره کرد و گفت: یکی از این برنامه ها ساخت 107 واحد مسکن برای مددجویان ساکن در مناطق روستایی و 84 واحد برای مددجویان مناطق شهری بوده است که تاکنون 124 واحد ساخته و مابقی تا پایان امسال تکمیل و به مددجویان تحویل داده می شود.

قائم مقام کمیته امداد مازندران بیان داشت: تعمیر و بازسازی 1659 واحد مسکن مددجویان تحت حمایت استان از دیگر برنامه های این نهاد بوده که تاکنون 1200 واحد تعمیر و بازسازی و به سایر واحد ها نیز تا پایان سال این خدمات ارائه داده خواهد شد.

اسکندری با تقدیر از همراهی خیران و مردم نوعدوست با کمیته امداد گفت: مردم نیکوکار استان می توانند از طریق تلفن همراه با شمارگیری #5*3*011*8877* کمک های خود را در بخش مسکن مددجویی واریز کنند.

۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۶
تعداد بازدید : ۵۸۴
کد خبر : ۲,۸۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید