اخبار

رئیس کمیته امداد کیاسر :

توزیع 500دستگاه بخاری بین مددجویان

توزیع 500دستگاه بخاری بین مددجویان
رئیس کمیته امداد کیاسر گفت: 500 دستگاه بخاری گاز سوز بین مددجویان تحت حمایت در ۲۳ روستا که لوله کشی گاز صورت گرفته توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، خشایارآروند، رئیس کمیته امداد کیاسر اظهار داشت: درمجموع برای تهیه این بخاری‌ها از محل منابع کمیته امداد و مشارکت خیران و دهیاری ها تامین اعتبار شده است.

وی افزود:با توجه به شناسایی تعدادی از خانواده های فاقد یخچال در ماه گذشته(آبان) ۳۰ دستگاه یخچال نیز به مددجویان نیازمند منطقه اهدا شد.

رئیس کمیته امداد کیاسر تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون به ۷۶۵ مددجو در بخش های عمرانی، درمانی، اشتغال، فرهنگی، اکرام ایتام و... خدمات ارائه شده است.

وی بیان داشت:در بخش عمرانی ۹۷ واحد مسکن مددجویی در این منطقه طی هشت ماهه امسال تعمیر، تکمیل و بازسازی شد.

رئیس کمیته امداد کیاسر با بیان اینکه به ۲۶۴مددجو خدمات درمانی ارائه شد، گفت: مددجویان در بخشهای هزینه بستری بیمارستان، آزمایشگاه و پاراکلینیکی، دارو از این خدمات بهره مند شدند.

وی به اجرای ۳۶ فرصت شغلی برای مددجویان این منطقه اشاره کردو افزود: برای ایجاد این طرح ها یک میلیارد و 680 میلیون تومان تسهیلات اشتغال پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد کیاسر با اشاره به اعزام ۸۴ مددجو به مشهد مقدس، قم و عتبات عالیات گفت: برگزاری این اردوها با هدف آشنایی با سبک زندگی اهل بیت (ع)، روحیه نشاط معنوی، گسترش تعمیق مهارت های فردی و اجتماعی و... انجام می شود.

وی به ارائه آموزش خانواده به ۳۳۵ مددجو اشاره کردو گفت: هدف از برگزاری این دوره های آموزشی تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی است که افراد بهره‌مند شده از این آموزش‌ها دانش آموزان،سالمندان،مستعدان اشتغال، همسران جوان و افراد بازمانده از تحصیل و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد بوده‌اند.

رئیس کمیته امداد کیاسر گفت: به ۱۲۲ دانش آموز و۱۹ دانشجوی تحت حمایت در این منطقه کمک هزینه تحصیلی، لوازم التحریر و خدمات مشاوره ارائه شد.

آروند خاطر نشان کرد: ۳۹۷۰نفر در منطقه کیاسر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.


۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۵
تعداد بازدید : ۴۵۵
کد خبر : ۲,۸۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید