اخبار

رسیدگی به مشکلات ۱۷۹خانوار کمیته امداد مازندران با اجرای میز خدمت به محرومین

رسیدگی به مشکلات ۱۷۹خانوار کمیته امداد مازندران با اجرای میز خدمت به محرومین
فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران گفت:با اجرای میز خدمت درمناطق محروم،به مشکلات ۱۷۹ خانوار تحت حمایت این نهاد رسیدگی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الله محمدنژاد، فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران اظهارداشت: با اجرای این طرح مشکلات مددجویان در بخش های اشتغال، عمرانی، درمانی، وام کارگشایی،تهیه لوازم زندگی (شامل بخاری،آبگرمکن و یخچال) بررسی و رفع شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین موارد رسیدگی در طرح میز خدمت دربخش اشتغال و عمرانی بوده است، افزود: با اجرای این طرح افراد غیر تحت پوشش نیز از خدمات بهره مند شدند.

فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های کمیته امداد مازندران تصریح کرد: میز خدمت به منظور تکریم ارباب رجوع، تسهیل و تسریع در روند خدمت رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم راه اندازی شده است.

محمدنژاد گفت: ۸۱ هزارخانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این تعداد بیش از ۱۴هزار خانوار تحت حمایت در مناطق محروم سکونت دارند و این نهاد خدماتی مانند عمرانی ، درمانی ، فرهنگی ، اکرام ایتام، اشتغال،کمک هزینه خدمات ازدواج و...به آنها ارائه می کند.

وی بیان داشت : میز خدمت به محرومین تاکنون در منطقه محروم هفت شهرستان برگزار شد و تا پایان امسال نیز در سایر شهرستانهای دارای مناطق محروم اجرا می شود.

شایان ذکر است: میز خدمت به محرومین با حضور مدیر کل کمیته استان در مناطق محروم استان برگزار می شود و مددجویان و مراجعین مسائل و مشکلات خود را بدون واسطه و در جوی صمیمی بیان می کنند.

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۴۹۷
کد خبر : ۲,۷۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید