اخبار

رئیس کمیته امداد عباس آباد:

اجرای طرح اشتغال برای 111مددجو

اجرای طرح اشتغال برای 111مددجو
رئیس کمیته امداد عباس با اشاره به اجرای طرح اشتغال برای 111مددجو از ابتدای سالجاری تاکنون گفت:برای ایجاد این فرصت های شغلی 3میلیاردو 495میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر رحمتی، رئیس کمیته امداد عباس آباد با بیان اینکه همچنین به 130 مددجو آموزش های فنی و حرفه ای و پایدارسازی مشاغل ارائه شده است، اظهار داشت: مددجویان در بخش های پرورش گل و گیاه،بازاریابی و فروش محصولات،دامپروری و... از این آموزش ها بهره مند شدند.

وی به جذب اعتبارات توسعه اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: جذب اعتبارات توسعه اشتغال پایدار روستایی نسبت به برنامه داده شده  122 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد عباس آباد تصریح کرد: جذب وام توسعه اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان از طریق بانکهای توسعه تعاون ،کشاورزی ،پست بانک و صندوق کارآفرینی پرداخت شده است.

وی با تقدیر از همراهی و مشارکت بانک های این شهرستان با کمیته امداد افزود: وام‌های پرداختی در بخش توسعه اشتغال روستایی در رشته‌های گل و گیاه ،بومگردی، کشت بافت گیاهی، خدمات دامپروری و ... بوده است.

رئیس کمیته امداد عباس آباد تصریح کرد: وام توسعه روستایی ۸۷ خانوار تحت حمایت در این شهرستان در قالب وام اشتغال پایدار روستایی پرداخت شد.

رحمتی گفت: 1881 نفر در عباس آباد تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.


۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۸
تعداد بازدید : ۵۱۱
کد خبر : ۲,۷۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید