اخبار

رئیس کمیته امداد چالوس:

ارائه خدمات درمانی به 1186مددجو

ارائه خدمات درمانی به 1186مددجو
رئیس کمیته امداد چالوس گفت:به1186مددجوی تحت حمایت از ابتدای سالجاری تاکنون خدمات درمانی ارائه شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قمی،رئیس کمیته امداد چالوس اظهار داشت: با بررسی تمامی نیازهای بیماران تحت حمایت را شناسایی کرده تا بتوانیم با کمک و حمایت از این افراد هزینه‌هایی که برای درمان و مداوا پرداخت می‌کنند به حداقل برسانیم.

وی افزود:از ابتدای سالجاری تاکنون 381 میلیون تومان برای ارائه خدمات درمانی 1186 مددجوی تحت حمایت پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد چالوس تصریح کرد:فرانشیز خدمات درمانی بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت به‌طور کامل توسط این نهاد پرداخت می‌شود که به 86 بیمار زمین گیر و صعب العلاج در قالب هزینه های درمانی و تجهیزات توان بخشی شامل تشک مواج، ویلچر، تخت و... مساعدت شد.

قمی افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون به 52 کودک زیر 6 سال و همچنین مادران شیرده نیز خدمات ارائه شده است.

وی گفت: کمک به شاخص های ،پرداخت بیمه تامین اجتماعی برای 281 نفر و کمک به پرداخت فرانشیز درمانی برای 327 نفر از دیگر خدمات بوده است.

رئیس کمیته امداد چالوس همچنین با بیان ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی این نهاد به 390دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت گفت:تهیه نوشت‌افزار، پوشاک،ارائه مشاوره و راهنمایی تحصیلی، آمادگی برای راه‌یابی به دانشگاه و تهیه امکانات آموزشی و فرهنگی از جمله خدمات به این افراد است.

وی افزود:رسیدگی به مسائل آموزشی و تربیتی دانش آموزان ، دانشجویان و طلاب مورد حمایت،برگزاری اردوهای تربیتی و آموزشی و زیارتی ،آگاه و سازی ،غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان تحت حمایت از برنامه های این نهاد است.

شایان ذکر است در شهرستان چالوس 2424 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۶
تعداد بازدید : ۲۲۴
کد خبر : ۲,۷۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید