اخبار

مدیر کل کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

تحویل ۱۳ واحد مسکن به مددجویان خسارت‌دیده از سیل فروردین‌ماه

تحویل ۱۳ واحد مسکن به مددجویان خسارت‌دیده از سیل فروردین‌ماه
مدیر کل کمیته امدادمازندران گفت: ۱۳واحد مسکن به مددجویان خسارت دیده از سیل فروردین‌ماه امسال تحویل داده شد و ۲۰ واحد دیگر نیز در آستانه تحویل قرار دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا نوروزی، مدیر کل کمیته امداد مازندران در آیین تحویل یک واحد مسکونی به مددجوی تحت حمایت در روستای زرویجان ساری اظهار داشت: در سیل فروردین ماه امسال ۷۳ واحد مسکن در سیل دچار تخریب کلی شد که از این تعداد ۱۱ واحد برای مددجویان ساکن در شهر و ۶۲ واحد برای مددجویان ساکن در روستا ساخته می شود.

وی افزود: در سیل فروردین ماه امسال همچنین ۳۹۸ واحد مسکن مددجویی دچار آسیب شد که تعمیرات همه این واحدها با کمک خیران و گروه های جهادی به اتمام رسیده است.

نوروزی بابیان اینکه تعمیر و بازسازی ۱۰۷۲ واحد مسکن مددجویان از ابتدای سالجاری تاکنون انجام شد، تصریح کرد:ساخت و خرید ۹۶ واحد مسکن برای مددجویان ساکن در شهر و روستاهای استان آغاز و به تدریج به مددجویان واگذار می شود.

شایان ذکر است یک واحد مسکن مددجویی در روستای زرویجان ساری که در سیل فروردین ماه امسال دچار تخریب شده بود با هزینه ای به ارزش۷۰ میلیون تومان طی مدت شش ماه با مشارکت خیران و کمک بلاعوض کمیته امداد مازندران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بسیج سازندگی ساخته و به خانواده تحت حمایت تحویل داده شد.

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۴
تعداد بازدید : ۳۱۷
کد خبر : ۲,۷۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید