اخبار

رئیس کمیته امداد بهشهر:

اعزام 164 مددجو به مشهد و عتبات عالیات

اعزام 164 مددجو به مشهد و عتبات عالیات
رئیس کمیته امداد بهشهر گفت:164مددجوی تحت حمایت درقالب طرح شوق زیارت طی هشت ماهه امسال به عتبات عالیات و مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم اسدی ، رئیس کمیته امداد بهشهر اظهار داشت: اعزام مددجویان تحت حمایت به اماکن زیارتی بمنظور نشاط معنوی و آشنایی جامعه هدف با سیره و روش زندگی ائمه معصومین اجرا می شود.

وی افزود :یکی از کارهای مهم کمیته امداد در حوزه فرهنگی اعزام مددجویان به اماکن مذهبی به خصوص مددجویان بار اولی به زیارت عتبات عالیات و مشهد مقدس است.

رئیس کمیته امداد بهشهر تصریح کرد از مجموع افراد اعزام شده به این سفرهای 66 مددجو به مشهد مقدس ومابقی به عتبات عالیات اعزام شدند.

وی به اجرای طرح شوق زیارت توسط این نهاد اشاره کرد و افزود:طرح شوق زیارت باهدف جذب کمکهای مردمی برای کمک به اعزام نیازمندانی که تا کنون به مشهد مقدس و عتبات عالیات مشرف نشدند ،توسط این نهاد در حال اجرا است.

اسدی با تقدیر از همراهی خیران و مردم نوعدوست با کمیته امداد گفت: مردم این شهرستان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری آنی پرداخت #2*5*011*8877*از طریق تلفن همراه و واردکردن مبلغ موردنظر برای اعزام مددجویان به اماکن زیارتی واریز و برای هرچه بهتر اجرا شدن طرح شوق زیارت با کمیته امداد مشارکت کنند.

۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵
تعداد بازدید : ۷۰۰
کد خبر : ۲,۶۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید