اخبار

19 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد رامسر روانه خانه بخت شدند

19 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد رامسر روانه خانه بخت شدند
رئیس کمیته امداد رامسر گفت: در راستای فراهم سازی شرایط ازدواج آسان برای نوعروسان ، کمک هزینه جهیزیه 19 نوعروس تحت حمایت از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پرویزسرایی، رئیس کمیته امداد رامسر اظهار کرد: برای تمامی نوعروسانی که جهیزیه دریافت کردند، کلاس آموزشی با سرفصل های دینی و آموزش، مهارت های زندگی برگزار شده است.

وی افزود: کلاس های آموزشی در مورد حقوق و تکالیف متقابل زوجین،اصول ومهارتهای زندگی ،احکام اولیه خانواده ومدیریت اقتصاد در خانواده و پیشگیری از اعتیاد بوده است.

رئیس کمیته امداد رامسر تصریح کرد: آموزش خانواده های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اثرات بسیار مثبتی داشته و موجب شده اغلب افرادی که این آموزش ها را گذرانده اند ، زندگی موفق تری داشته باشند .

وی با اشاره به تنوع طرح های آموزشی کمیته امداد بیان داشت : اغلب گروه های مشمول طرح آموزشی ، نوعروسان هستند که تحت حمایت کمیته امداد بوده و در آستانه ازدواج قرار دارند .

رئیس کمیته امداد رامسر گفت : این نهاد برای ترویج امر مقدس ازدواج در بین خانواده های تحت حمایت ، برنامه هایی را تدارک دیده که در حال اجرا است.

وی افزود : با توجه به نیاز آشنایی بیشتر مددجویان تحت حمایت به این مسائل ، کلاس های آموزشی به صورت فصلی و منسجم برگزار می شود .

سرایی صیانت از تحکیم نهاد خانواده و احیاء عزّت و کرامت خانواده های تحت حمایت را از مهمترین اهداف کمیته امداد برشمرد و گفت : راهنمایی و مشاوره به خانواده های تحت حمایت موجب شده تا خانواده ها بتوانند با مسایل و مشکلات زندگی خود و فرزندانشان به نحو بهتری برخورد کنند.

۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۲۱۴
کد خبر : ۲,۶۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید