اخبار

رئیس کمیته امداد گلوگاه:

اعزام 201 مددجو به اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی

اعزام 201 مددجو به اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی
رئیس کمیته امداد گلوگاه گفت: در هشت ماهه امسال 201 مددجو در گلوگاه به اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا یعقوبی ، رئیس کمیته امداد گلوگاه اظهار داشت: به‌منظور تقویت بنیه اعتقادی و دینی مددجویان نسبت به اعزام آنها به اماکن زیارتی همچون مشهد مقدس، و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی مختلف در قالب این دوره‌های اردویی اقدام می‌کند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد گلوگاه برنامه‌های متنوعی را برای تقویت کردن اعتقادات دینی و مذهبی جامعه هدف انجام می‌دهد، افزود: در هشت ماهه امسال 201 مددجو در گلوگاه به اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد گلوگاه به سر فصل‌های برنامه‌های اردویی این نهاد اشاره وتصریح کرد: برنامه‌های اردویی در قالب اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی برگزار می‌شود و 128نفر از مددجویان به اردوهای آموزشی منطقه ای، استانی و سراسری (کشوری) اعزام شدند.

وی با اشاره به طرح شوق زیارت گفت: شوق زیارت که به منظور اعزام مددجویان زیارت اولی با کمک خیران، وموسسات خیریه اجرا می شود و در هشت ماهه امسال73نفر در قالب این طرح به مشهد مقدس مشرف شدند.

وی بیان داشت: زنان سرپرست‌خانوار، دختران در آستانه ازدواج، دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت از جمله مددجویان بهره‌مند شده از برنامه‌های اردویی کمیته امداد بوده اند.

یعقوبی با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار گلوگاه در راستای خدمت رسانی به مددجویان گفت: 1641خانوار در گلوگاه تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲
تعداد بازدید : ۴۶۱
کد خبر : ۲,۶۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید