اخبار

با همت خیران مازندرانی :

جشن تولد شکوفه ها ، برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد مازندران برگزار می شود

جشن تولد شکوفه ها ، برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد مازندران برگزار می شود
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امدادمازندران گفت: برای سومین سال پیاپی جشن تولد ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت با مشارکت خیران به صورت منطقه ای برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت ، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: هدف از برگزاری این جشن ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و مشارکت بیش از پیش خیران در راستای خدمت رسانی به مددجویان است.

وی با بیان اینکه جشن تولد ایتام به صورت منطقه ای در استان برگزار می شود، اظهار داشت:شهرستان های نوشهر، فریدونکنار، تنکابن، ساری و گلوگاه میزبان این جشن هستند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: تمامی هزینه های جشن تولد ایتام و فرزندان محسنین توسط خیران پرداخت می شود.

وی بیان داشت: ۶۷۹۱ نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین در مازندران از حمایت های مادی و معنوی ۲۴هزار و ۲۰۹ حامی نیکوکار بهره مند هستند.

سعادت گفت: حامیان نیکوکار در بخش های معیشت، فرهنگی، مسکن، درمان و جهیزیه از ابتدای سالجاری تاکنون به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

وی با تقدیر از همراهی و مشارکت خیران و حامیان به منظورخدمت رسانی مطلوب به نیازمندان خاطرنشان کرد: خیران و حامیان نیکوکار مازندرانی می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری#۰۱۱*۱*۳*۸۸۷۷* به ایتام و فرزندان طرح محسنین کمک کنند.


۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲
تعداد بازدید : ۳۲۶
کد خبر : ۲,۶۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید