اخبار

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

توزیع لوازم ضروری زندگی بین مددجویان سیل زده گلوگاهی

توزیع لوازم ضروری زندگی بین مددجویان سیل زده گلوگاهی

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: به تمامی مددجویانی که در سیل 12 آبان دچار آسیب شده بودند پس از برآورد خسارت توسط کارشناسان ،ملزومات مورد نیاز مددجویان تهیه و خدمات لازم به آنها ارائه شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کوچکی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با بیان اینکه بازدیدهای میدانی از مناطق سیل زده انجام شد، اظهار داشت: به مددجویان روستاهای لمراسک ، ولمازو ، تیرتاش گلوگاه و یک خانواده در روستای کوهستان بهشهر در سیل اخیر خسارت وارد شد.

وی با اشاره به اینکه پس از بررسی های به عمل آمده در سیل اخیر به هفت طرح اشتغال در بخش های دامداری و صنفی آسیب جزیی وارد شد ، تصریح کرد: در این بخش مجموعا 48 میلیون تومان برآورد خسارت شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران افزود: همچنین هفت واحد مسکن مددجویی در گلوگاه دچار آبگرفتگی شد که دو واحد آن در معرض آسیب جدی قرار دارد و در صورت تایید توسط کارشناسان بنیاد مسکن ، کمیته امداد آمادگی دارد تا خدمات عمرانی ، تعمیر و بازسازی این واحدهای مسکونی را انجام دهد.

کوچکی بیان داشت: با کمک خیران به مددجویان آسیب دیده از سیل لوازم ضروری زندگی شامل یخچال، فرش، تلویزیون، پتو، موکت،اجاق گاز، ماشین لباس شویی مجموعا به ارزش 23 میلیون و 500هزار تومان تهیه و به آنها تحویل داده شد.

وی گفت: به تمامی خانوارهای آسیب دیده از سیل بابت معیشت و شتشوی لوازم منزل در مجموع 9میلیون تومان پرداخت شده است.

کوچکی افزود: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با بیمه حوادث مددجویی، ارزیابی میزان خسارات وارده، برای تمامی مددجویان آسیب دیده از سیل ، توسط کارشناسان بیمه انجام شده است و همچنین پیگیر های لازم به منظور جبران خسارت در بخش های مسکن و اشتغال با استفاده از ظرفیت درون سازمانی و سایر دستگاههای مرتبط مانند جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن در دستور کار قرار دارد.


۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷
تعداد بازدید : ۵۲۴
کد خبر : ۲,۶۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید