اخبار

67 فرزند مددجوی کمیته امداد مازندران از تسهیلات نظام وظیفه بهره مند شدند

67 فرزند مددجوی کمیته امداد مازندران از تسهیلات نظام وظیفه بهره مند شدند
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: 67 فرزند مددجو از تسهیلات نظام وظیفه مانند کاهش تعرفه صدور کارت معافیت ، معرفی برای انتقال محل خدمت و معافیت کفالت طی شش ماهه نخست امسال بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کوچکی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران، اظهارکرد: افراد بهره مند شده از این تسهیلات شامل 36 نفر برای کاهش تعرفه صدور کارت، 15 نفر معرفی برای انتقال محل خدمت و 16 نفر برای معافیت کفالت بوده اند.

وی افزود:یکی از فرزندان زنان سرپرست خانوار تحت حمایت و همچنین فرزندانی که دارای سرپرست مرد و سه خواهر باشند در صورت دارا بودن شرایط معافیت سربازی به منظور سرپرستی و کفالت سرپرست خانواده از خدمت سربازی معاف می شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران تصریح کرد: خانواده های تحت حمایت که از خدمات مستمر کمیته امداد (معیشت بگیر و چند خدمتی) بهره مند باشند ، یکی از فرزندان ذکور آنها می توانند برابر مقررات نظام وظیفه از تسهیلات معافیت سربازی برخوردار شوند.

کوچکی گفت: افراد معاف شده ، به منظور تامین هزینه های زندگی خود و خانواده ، پس از معافیت سربازی با استفاده از تسهیلات اشتغالزایی و یا سایر ظرفیت های اشتغال این نهاد در چرخه توانمند سازی قرار می گیرند.


۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۱۹۲
کد خبر : ۲,۶۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید