اخبار

مدیرکل کمیته امداد مازندران:

سیل مهربانی خیران این بار در گلوگاه جاری شد

سیل مهربانی خیران این بار در گلوگاه جاری شد
مدیر کل کمیته امداد مازندران از بروز خسارت به هفت خانوار تحت حمایت گلوگاهی و یک خانوار بهشهری در سیل 12آبان امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، رضا نوروزی جعفری، مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت:بلافاصله پس از وقوع سیل کارکنان این نهاد با حضور بموقع در منطقه به کمک سیل زدگان شتافتند.

وی افزود:کمیته امداد مازندران پس از برآورد خسارت توسط کارشناسان ،ملزومات مورد نیاز مددجویان را تهیه و بین آنها توزیع کرد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد :به مددجویان روستاهای لمراسک ، ولمازو ، تیرتاش گلوگاه و یک خانواده در روستای کوهستان بهشهر خسارت وارد شد که تلاش برای خدمت رسانی به آنها ادامه دارد.

وی با بیان اینکه بازدیدهای میدانی از مناطق سیل زده انجام شد، گفت:کمکهای ارائه‌شده به مددجویان سیل زده شامل یخچال، فرش، تلویزیون، پتو، موکت،اجاق گاز، ماشین لباس شویی و... بوده است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه در سیل دو روز گذشته به پنج طرح اشتغال در بخش های دامداری و صنفی آسیب جزیی وارد شد ،بیان داشت: برای رفع مشکلات مجریان طرح های اشتغال در این مناطق اقدامات لازم انجام می شود.

وی گفت: همچنین هفت واحد مسکن مددجویی در گلوگاه دچار آبگرفتگی شد که دو واحد آن در معرض آسیب جدی قرار دارد و در صورت تایید توسط کارشناسان بنیاد مسکن ، کمیته امداد آمادگی دارد تا خدمات عمرانی ، تعمیر و بازسازی این واحدهای مسکونی را انجام دهد.

نوروزی جعفری گفت:در مازندران 81 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد 1642 خانوار در گلوگاه ساکن هستند.

خاطر نشان می شود: بارندگی شدید 12 آبان ماه امسال موجب شد تا به مددجویان روستاهای لمراسک، ولمازو،تیرتاش در گلوگاه و یک خانوارمددجو در روستای کوهستان بهشهر خسارت وارد شود که مددرسانی بموقع خیران و کمیته امداد مازندران این مددجویان سیل زده را دلگرم ساخت.

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۳۱
تعداد بازدید : ۵۲۰
کد خبر : ۲,۵۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید