اخبار

17 درصد از مددجویان کمیته امداد مازندران در مناطق محروم زندگی می کنند

17 درصد از مددجویان کمیته امداد مازندران در مناطق محروم زندگی می کنند
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با بیان اینکه 17درصد از مددجویان تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم ساکن هستند، گفت: در راستای توانمند سازی به مددجویان در بخش های مختلف متناسب با نیازهای آنها ، خدمات ارائه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کوچکی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اظهار داشت: 81 هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که 14 هزار و 94 خانوار تحت حمایت در مناطق محروم ساکن هستند.

وی افزود:پراخت کمک معیشت، تامین وسایل ضروری زندگی، کمک هزینه ازدواج، وام قرض الحسنه، خدمات فرهنگی، کمک به ارتقاء شاخص های بهداشتی، پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی، ارائه خدمات حقوقی، پرداخت وام اشتغال، تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن، برگزاری اردوهای زیارتی از جمله خدماتی است که به مددجویان ساکن در مناطق محروم ارائه می شود.

وی به ایجاد میز خدمت برای مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم اشاره کرد و افزود: میزخدمت به منظور تکریم ارباب رجوع، تسهیل و تسریع در روند خدمت رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در این مناطق راه اندازی شد.

کوچکی خاطرنشان کرد: تاکنون این دیدارها در مناطق هزار جریب بهشهر، سه هزار تنکابن، اشکورات رامسر، روستای سنگ نیشت کسلیان سوادکوه و کچب محله نکا انجام شد تا پایان سالجاری نیز درسایر مناطق محروم استان برگزار می شود.

 

انتهای پیام


۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۴۴
تعداد بازدید : ۴۳۰
کد خبر : ۲,۵۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید