اخبار

بامشارکت بسیج سازندگی در هفت ماهه امسال؛

235واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد مازندران ساخته شد

235واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد مازندران ساخته شد
مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد مازندران گفت: طبق تفاهم نامه فی مابین بسیج سازندگی و کمیته امداد مقرر شد در سال جاری 493 واحد مسکونی برای مددجویان در استان ساخته شود که تاکنون 235 واحد آن آماده تحویل است و مابقی نیز تا پایان سال جاری احداث و به مددجویان تحویل داده خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛علی مالدار ، مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امدادمازندران اظهار داشت: هزینه اجرای ساخت این واحدهای مسکونی با مساعدت کمیته امداد، بسیج سازندگی،خیّران و آورده مددجو تامین خواهد شد و تمامی مراحل ساخت توسط بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران برای احداث وتحویل مسکن به خانواده ها انجام می شود.

مدیرتامین مسکن و ساختمان کمیته امداد مازندران با بیان اینکه تا پایان هفت ماهه سالجاری توسط کمیته امداد با همکاری بسیج سازندگی ، مشارکت خانواده مددجویان و خیرّان 235 واحد مسکن مددجویی ساخته شد،تصریح کرد:سهم کمیته امداد از هزینه ساخت این واحدهای مسکونی تامین شد.

وی با اشاره به عملکرد این نهاد در تامین مسکن مددجویان بیان داشت: طی هفت ماهه امسال 54 واحد مسکن مددجویی در استان ساخته و یا خریداری شد.

مالدار با اشاره به تعمیر وبازسازی مسکن مددجویان افزود:طی هفت ماهه سالجاری 663 واحد مسکن مددجویی تعمیر و بازسازی شده است.

وی گفت: تعمیر،احداث،بازسازی وبهسازی مسکن مددجویان شهری و روستایی یکی از اولویت های خدمات کمیته امداد به مددجویان است.


۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۰۳
تعداد بازدید : ۴۰۸
کد خبر : ۲,۵۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید