اخبار

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امدادمازندران:

بیش از 91 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان پرداخت شد

بیش از 91 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان پرداخت شد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امدادمازندران گفت: طی شش ماهه نخست امسال 91 میلیارد و 523 میلیون تومان کمک معیشت به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدکوچکی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اظهار داشت: با پرداخت کمک معیشت بخشی از مشکلات اساسی مددجویان رفع می شود و بهبود وضعیت معیشتی و توانمند سازی خانواده های تحت حمایت از مهمترین اهداف این نهاد است.

وی با اشاره به اینکه کمک معیشت ، ماهیانه به حساب سرپرست خانوار واریز می شود، افزود: 66 هزار و 498 خانوار در مازندران کمک معیشت بگیر کمیته امداد بوده که از این تعداد 51هزار و 618 خانوار معیشت بگیر عادی و 14 هزار و 880 خانوار معیشت بگیرتبصره 14 هستند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امدادمازندران تصریح کرد: علاوه بر پرداخت کمک معیشت مشکلات خانوارهای تحت حمایت به صورت مستمر بررسی و بر اساس نیازآنها در بخش های درمانی، عمرانی، کمک هزینه خدمات ازدواج، فرهنگی، اشتغال، آموزش های فنی و حرفه ای، وام قرض الحسنه ، مشاوره و... خدمات ارائه می کند.

کوچکی بابیان اینکه از مجموع مددجویان تحت حمایت در مازندران 10 هزار و 871خانوار مددجو در مناطق محروم ساکن هستند، گفت: این مددجویان نیز از تمامی خدمات کمیته امداد در بخش های مختلف بهره مند هستند.

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹
تعداد بازدید : ۲۱۸
کد خبر : ۲,۵۸۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید