اخبار

رئیس کمیته امداد چالوس اعلام کرد:

تسهیلات ویژه کمیته امداد چالوس برای کارفرمایان

تسهیلات ویژه کمیته امداد چالوس برای کارفرمایان
رئیس کمیته امداد چالوس گفت: این نهاد به کار فرمایان به ازای استخدام هر مددجو ۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قمی رئیس کمیته امداد چالوس بابیان اینکه فعالیت‌های این نهاد برای تسهیل اشتغال مددجویان منحصر به پرداخت وام خوداشتغالی نیست، اظهار کرد: تلاش برای کاریابی مددجویان مستعد توسط کارفرمایان و صاحبان کسب‌وکارهای باثبات از دیگر برنامه‌های مهم این نهاد بوده و برای تحقق آن تسهیلات و بسته های تشویقی ویژه ای در نظر گرفته شده است.

وی افزود: به ازای استخدام هر مددجوی تحت حمایت یک بسته تشویقی شامل پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی به مدت دو سال و یا وام قرض‌الحسنه ۵۰ میلیون تومانی به کارفرمایان پرداخت می شود که در این طرح حداکثر برای استخدام 10مددجو، تا سقف 500 میلیون تومان وام قرض الحسنه به کارفرمایان تعلق می‌گیرد و در مناطق محروم کارفرمایان از هر دوبسته تشویقی بهره مند می شوند.

رئیس کمیته امداد چالوس ارائه آموزش‌های اشتغال را از دیگر برنامه‌های این نهاد در راستای توانمندسازی مددجویان عنوان و تصریح کرد: مددجویان در سه سطح مقدماتی، مهارتی، پایدارسازی و توسعه از برنامه‌های آموزشی کمیته امداد بهره‌مند می‌شوند که از ابتدای امسال مجموعا به 135 نفر برنامه های آموزشی در راستای توانمند سازی ارائه شد.

قمی گفت: در چالوس 2511 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام

۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۱۶
تعداد بازدید : ۲۷۴
کد خبر : ۲,۵۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید