اخبار

برای دومین سال متوالی:

آغاز دوباره طرح "دوشنبه های پر مهر" در مدارس استان مازندران

آغاز دوباره طرح "دوشنبه های پر مهر" در مدارس استان مازندران
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: با مشارکت سازمان دانش آموزی و آموزش و پرورش طرح "دوشنبه های پر مهر" برای دومین سال متوالی در تمامی مدارس استان اجرا می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: این طرح از اول آبان ماه سال گذشته در مدارس، با همکاری آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی با هدف گسترش و ترویج فرهنگ انفاق و نوع دوستی و همچنین ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان درکارهای عام المنفعه و تقویت باورهای دینی آغاز شده است.

وی افزود: سال گذشته طرح "دوشنبه های پرمهر" در ۱۳۰۰مدرسه استان اجرا شد و امسال تمامی مدارس مازندران در این طرح شرکت می کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد:سال گذشته به همت دانش آموزان و کمک های آنان دو واحد مسکونی برای ایتام دانش آموز تحت حمایت این نهاد ساخته و به آنها واگذار شده است.

وی گفت:دانش آموزان دوشنبه هر هفته صدقه سلامتی خود و خانواده خویش را با هدف کمک به نیازمندان پرداخت می کنند که این کمک‌ها با اولویت دانش آموزان همان مدرسه به ویژه ایتام در موضوع‌های هدفمند مانند مسکن، خدمات درمانی، تحصیلی هزینه می شود.

سعادت تاکید کرد: با همراهی و مشارکت یکدیگر می توانیم در رفع فقر و مشکلات نیازمندان گام های اساسی برداریم.

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۵۴۲
کد خبر : ۲,۵۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید