اخبار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران :

اجرای فرصت شغلی برای 1073 مددجو

اجرای فرصت شغلی برای 1073 مددجو
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: فرصت شغلی برای 1073 مددجوی تحت حمایت ازابتدای سالجاری تاکنون در استان اجرا شده است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علی اصغر رضایی طالشی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: برای اجرای این طرح ها مجموعا 35 میلیارد و 184میلیون تومان تسهیلات پرداخت شد.

وی افزود: تسهیلات اشتغال از طریق صندوق امدادولایت ، اعتبارات بانک توسعه اشتغال روستایی، اعتبارات کارفرمایی، هم افزایی مهر ایران وهم افزایی صندوق کار آفرینی امید به مددجویان اعطا شده است.

معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در مجموع این طرح ها برای 804 نفراز مددجویان درمناطق روستایی و 269 نفر در شهرهای استان اجراشد.

وی با بیان اینکه طرح های اشتغال در بخش های صنفی، صنعتی، خدماتی، دامپروری و کشاورزی اجرا شد، افزود: زنان تحت حمایت کمیته امداد بیشترین افراد بهره مند شده از این طرح ها بوده اند.

رضایی گفت: تلاش می کنیم تا پایان سالجاری 4100 طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت اجرا کنیم تا آنها نیز به خودکفایی و توانمندی برسند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران با اشاره به ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به مددجویان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 2177 مددجو از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره مند شدند.

رضایی با بیان اینکه از این تعداد به 263 نفر آموزش‌های مقدماتی، 1074 نفر آموزش‌های پایدارسازی و توسعه و به834 نفر نیز از آموزش‌های مهارتی ارائه شدخاطر نشان کرد: آموزش های پایدارسازی به منظور تقویت مجریان طرح های اشتغال برای رشد کسب و کارهای این افراد برگزار می شود.


۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۹
تعداد بازدید : ۴۸۸
کد خبر : ۲,۵۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید