اخبار

رئیس کمیته امداد نوشهر:

پرداخت 352میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان

پرداخت 352میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان
رئیس کمیته امداد نوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 352 میلیون تومان تسهیلات به 106 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب طرح‌های اشتغال و خودکفایی، تسهیلات کارگشایی و تسهیلات خرید، احداث و ودیعه مسکن در کوتاه‌ترین زمان انتظار پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،بهرام کیا کجوری رئیس کمیته امداد نوشهر با تشریح فعالیت‌ها و خدمات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گفت: در ۶ ماهه نخست سالجاری 106نفر از تسهیلات اشتغال و توانمندسازی، تسهیلات خرید، ساخت و یا ودیعه مسکن و وام کارگشایی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت بهره‌مند شدند.

وی بابیان اینکه هدف کمیته امداد توسعه راهبرد اشتغال و توانمندسازی است ،افزود: از زمان راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خدمات قابل‌توجهی برای مددجویان و افراد نیازمند ارائه‌شده است و با مشارکت خیران و نیکوکاران این خدمات بهتر و بیشتر هم می‌شود.

وی ادامه داد: از مجموع تسهیلات پرداختی صندوق امداد ولایت در سال جاری پنج مورد تسهیلات اشتغال و خودکفایی بااعتبار 99 میلیون تومان، 81 مورد وام کارگشایی به ارزش 161 میلیون تومان ، سه مورد ودیعه مسکن بااعتبار 25 میلیون تومان و 17 مورد هم تسهیلات خرید و یا احداث مسکن بااعتبار 67 میلیون تومان پرداخت شده است.

کیا کجوری افزود: از دیگر اهداف صندوق امداد ولایت اشاعه سنت قرض‌الحسنه در جامعه بوده و خیرین و نیکوکاران با پس انداز قرض الحسنه نزد صندوق امداد ولایت به این نهاد در رفع مشکلات مددجویان یاری می رسانند.

۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۵
تعداد بازدید : ۲۱۵
کد خبر : ۲,۵۰۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید