اخبار

رئیس کمیته امداد چالوس:

اجرای 54طرح اشتغال برای مددجویان

اجرای 54طرح اشتغال برای مددجویان
رئیس کمیته امداد چالوس گفت: 54 طرح اشتغال و خودکفایی برای مددجویان تحت حمایت در شش ماهه نخست سالجاری اجرا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قمی اویلی ، رئیس کمیته امداد چالوس ، با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های اصلی این نهاد توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت از طریق اشتغال است ،گفت: بر همین اساس تمام توان خادمان محرومان در کمیته امداد معطوف به افزایش بهره‌وری و در نتیجه افزایش تعداد مددجویان توانمند و خودکفا شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سالجاری 54 طرح اشتغال با مبلغ یک میلیاردو 275 میلیون تومان اجرا شده است، افزود: تسهیلات اشتغال از طریق صندوق امداد ولایت ،اعتبارات بانکی و منابع اشتغال روستایی پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد چالوس تصریح کرد: طرح های اجرا شده در زمینه های خدماتی، دامداری ، کشاورزی، صنایع دستی ، صنفی و صنعتی بوده‌است.

وی با بیان اینکه در این مدت 95نفر از خدمات آموزش بهره مند شدند، گفت: برای دو نفر کاریابی صورت گرفت و از 1324طرح ،توسط ناظرین واحد اشتغال بازدید شد.

قمی با ابراز امیدواری نسبت به حفظ روند رو به پیش توانمندسازی مددجویان، اظهار کرد: نیکوکاران چالوسی می‌توانند با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری قرض الحسنه در صندوق امداد ولایت یاری‌گر کمیته امداد در افزایش تعداد و مبلغ وام‌های پرداختی به طرحهای اشتغال و خودکفایی مددجویان و نیازمندان شهرستان باشند.

خاطرنشان می شود:در چالوس 2511 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۲
تعداد بازدید : ۴۴۲
کد خبر : ۲,۵۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید