اخبار

با همت بانک آینده:

به تمامی دانش آموزان تحت حمایت مازندرانی لوازم التحریر اهدا شد

به تمامی دانش آموزان تحت حمایت مازندرانی  لوازم التحریر اهدا شد
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: به همت بانک آینده 9000بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت تهیه شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت ، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: با هماهنگی های بعمل آمده با بانک آینده بسته های لوازم التحریر بین دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در سراسر استان توزیع شده است.

وی افزود:پیش از این ودر آستانه آغاز سال تحصیلی جدید به همت یکی از خیران ۲۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان‌های نکا، بهشهر و گلوگاه توزیع شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد:بسته های لوازم التحریر مجموعا به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان از سوی این خیر برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد تهیه شده است.

وی با اشاره به کمک مردم نیکوکار استان در جشن عاطفه ها تصریح کرد: خیران و مردم نوعدوست تاکنون دو میلیاردو 300میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

سعادت با تقدیر از از همراهی و مشارکت مردم نوعدوست مازندران با این نهاد، افزود: هم استانی های نیکوکار می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #۰۱۱*۱*۸۸۷۷* کمک های خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام


۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۲۰۵
کد خبر : ۲,۴۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید