اخبار

طنین زنگ عاطفه ها از جنس مهربانی در مدارس مازندران

طنین زنگ عاطفه ها از جنس مهربانی در مدارس مازندران
امروز چهارشنبه 10 مهر ماه زنگ عاطفه ها در تمامی مدارس مازندران با شعار "با رنگ مهر رویایی را بسازیم" طنین انداز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، زنگ عاطفه ها با حضور امام جمعه بهشهر، رئیس سازمان دانش آموزی مازندران ،مدیر کل کمیته امداد استان و سایر مسئولان با هدف ترویج فرهنگ احسان ، انفاق و نیکوکاری در دبستان شهید بخشنده روستای رکاوند شهرستان بهشهر نواخته شد.

امسال 400 هزار پاکت عاطفه ها در هفته اول مهر ماه بین دانش آموزان مدارس سراسر استان توزیع شده است و با نظارت کمیته امداد مازندران کمک های جمع آوری شده بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه اهدا می شود.

درحاشیه آیین نواخته شدن زنگ عاطفه ها ،دواحد مسکن ایتام که با همت دانش آموزان در"طرح دوشنبه های پر مهر" و مشارکت خیر خواهانه بندر امیر آباد، در روستای رکاوند بهشهر ساخته شده بود به خانواد ها تحویل داده شد.

ساخت هرکدام از این واحد های مسکونی به مساحت 60 متر مربع از اسفند ماه سال گذشته آغاز و همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید تکمیل و تحویل داده شده است.

گفتنی است "طرح دوشنبه های پر مهر به منظور گسترش و ترویج فرهنگ انفاق و نوع‌دوستی بین دانش آموزان، ارائه خدمات هدفمند، معیشتی و تحصیلی دانش آموزان نیازمند و نیز ارتقاء سرمایه اجتماعی اجرا می شود.

شایان ذکر است در آیین نواخته شدن زنگ عاطفه ها از قیصری رئیس سازمان دانش آموزی مازندران به دلیل همراهی و مشارکت با کمیته امداد در اجرای هرچه بهتر «طرح دوشنبه های پرمهر» تجلیل شد.

خاطر نشان می شود: 9هزار دانش آموز در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد در بخش های مختلف بهره مند هستند.


۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۲۱۳
کد خبر : ۲,۴۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید