اخبار

به همت دانش آموزان مازندرانی دو واحد مسکن برای ایتام ساخته شد

به همت دانش آموزان مازندرانی دو واحد مسکن برای ایتام ساخته شد
مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: با همت دانش آموزان در"طرح دوشنبه های پر مهر" و مشارکت خیر خواهانه بندر امیر آباد، دو واحد مسکن ایتام دانش آموز تحت حمایت این نهاد در روستای رکاوند بهشهر ساخته و به خانواده تحویل داده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا نوروزی ، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت : ساخت هرکدام از این واحد های مسکونی به مساحت 60 متر مربع از اسفند ماه سال گذشته آغاز و همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید تکمیل شده است.

وی در مورد "طرح دوشنبه های پر مهر " افزود: این طرح از اول آبان ماه سال گذشته در مدارس، با همکاری آموزش و پرورش ،به .منظور گسترش و ترویج فرهنگ انفاق و نوع‌دوستی بین دانش آموزان، ارائه خدمات هدفمند، معیشتی و تحصیلی دانش آموزان نیازمند و نیز ارتقاء سرمایه اجتماعی اجرا شد.

مدیر کل کمیته امدادمازندران تصریح کرد: دانش آموزان دوشنبه هر هفته صدقه سلامتی خود و خانواده خویش را با هدف کمک به نیازمندان پرداخت که این کمک‌ها با اولویت دانش آموزان همان مدرسه به ویژه ایتام در موضوع‌های هدفمند مانند مسکن، خدمات درمانی، تحصیلی هزینه می شود.

وی با تقدیر از همکاری دانش آموزان و اولیا آنها، آموزش و پرورش وسازمان دانش آموزی گفت: سال گذشته در 1300مدرسه مازندران "طرح دوشنبه های پر مهر" اجرا شد.

نوروزی با بیان اینکه این طرح در سال تحصیلی جدید با همکاری آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی در تمامی مدارس مازندران اجرا می شود، گفت: قطعا با همراهی و مشارکت یکدیگر می توانیم با ترویج فرهنگ احسان، انفاق و نیکوکاری ، در رفع فقر و مشکلات نیازمندان گام های اساسی برداریم.

انتهای پیام

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۹
تعداد بازدید : ۴۷۵
کد خبر : ۲,۴۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید