اخبار

میز خدمت کمیته امداد مازندران در روستای سنگ نیشت سوادکوه برگزار شد

میز خدمت کمیته امداد مازندران در روستای سنگ نیشت سوادکوه برگزار شد
فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران گفت : میز خدمت برای مردم منطقه محروم کسلیان ، روستای سنگ نیشت سواد کوه برگزار و با حضور مدیر کل کمیته امداد استان در دیداری صمیمی ، مددجویان و مراجعین مسائل و مشکلات خود را بیان کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت اله محمدنژاد، فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران اظهار کرد: در این دیدار با بیش از 25 نفر از مراجعه کنندگان گفتگو و از نزدیک مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: کمیته امداد مازندران در اقدامی "میز خدمت رسانی" برای مددجویان در مناطق محروم را ایجاد کرده است تا مسئولان این نهاد با حضور در این مناطق از نزدیک در جریان مشکلات مددجویان قرار گرفته و در صدد رفع آن برآیند.

فرمانده حوزه بسیج و دبیر ستاد تشکل های کمیته امداد مازندران تصریح کرد: میزخدمت به منظور تکریم ارباب رجوع، تسهیل و تسریع در روند خدمت رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم راه اندازی شد.

وی بیان کرد: تاکنون این دیدارها در مناطق هزار جریب بهشهر ، سه هزار تنکابن و اشکورات رامسر ، روستای سنگ نیشت کسلیان سوادکوه انجام شد و تا پایان سالجاری این دیدارها در مناطق محروم گلوگاه، کیاسر، بلده نور، لاریجان آمل ، کجور نوشهر، لفور سوادکوه شمالی ، دودانگه و بندپی شرقی بابل برگزارمی شود.

محمدنژاد گفت: 81 هزار خانوار در مازندران از خدمات این نهاد بهره مند هستند که از این تعداد 14هزار خانوار در مناطق محروم سکونت دارند و این نهاد خدماتی مانند عمرانی ، درمانی ، فرهنگی ، اکرام ایتام ، اشتغال ، کمک هزینه خدمات ازدواج و...به آنها ارائه می کند.

وی گفت: مددکاران کمیته امداد مازندران در طول سال و به صورت مستمر در این مناطق برای پاسخگوئی و رسیدگی به مشکلات خانواده ها حضور پر رنگ و موثری دارند.

انتهای پیام

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۵۲۸
کد خبر : ۲,۴۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید