اخبار

قائم مقام کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

نواخته شدن زنگ عاطفه ها درتمامی مدارس استان

نواخته شدن زنگ عاطفه ها درتمامی مدارس استان
قائم مقام کمیته امداد مازندران گفت: زنگ عاطفه ها 10 مهر ماه در تمامی مدارس استان با حضور دانش آموزان با هدف ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری نواخته می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر اسکندری، قائم مقام کمیته امداد مازندران اظهار داشت: ۴۰۰ هزار پاکت عاطفه ها در هفته اول مهر ماه بین دانش آموزان مدارس سراسر استان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه با نظارت کمیته امداد مازندران کمک های جمع آوری شده بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می شود، افزود: : امیدواریم با کمک مردم نیکوکار استان در ایجاد امید و خودباوری در میان دانش آموزان تحت حمایت اقدامات موثری انجام دهیم.

قائم مقام کمیته امداد مازندران تصریح کرد : ۹هزار دانش آموز در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد در بخش های مختلف بهره مند هستند.

وی بیان داشت: در مرحله اول جشن عاطفه ها که در هفتم و هشتم شهریور ماه برگزار شده بود نیکوکاران مازندرانی تاکنون یک میلیارد و 570میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

اسکندری با تقدیر از از همراهی و مشارکت مردم نوعدوست مازندران با این نهاد، افزود: هم استانی های نیکوکار می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #011*۱*۸۸۷۷* کمک های خود را پرداخت کنند.۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۲۱۹
کد خبر : ۲,۴۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید