اخبار

رئیس کمیته امداد بندپی:

بزرگترین کارگاه کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ برگزار شد

بزرگترین کارگاه کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ برگزار شد
رئیس کمیته امداد بند پی از برگزاری بزرگترین کارگاه کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ برای 120 نفراز فارغ التحصیلان و کار آفرینان این منطقه خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،فرضعلی خلیلی،رئیس کمیته امداد بند پی اظهارداشت: در راستای افزایش توانایی و مهارت مستعدان‌برتر برای حضور در عرصه‌های کارآفرینی و اشتغالز‌ایی با رویکرد انطباق با داشته‌های بومی، «کارگاه کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار جدید» به همت بنیاد فارغ التحصیلان برای فرزند مددجویان تحت حمایت دراین منطقه انجام شد .

وی با اشاره به اینکه آماده سازی مددجویان به انجام کارگاه کارآفرینی و تلاش برای راه های توانمند سازی آنهاست، افزود: این آموزش ها با هدف آشنایی با اهمیت و فضیلت در آموزه های دینی در کسب و کار آشنایی با اصول مدیریت اقتصاد خانواده ،تدبیر معاش و ایجاد آماده سازی شغلی برای فرزندان مددجو اجرا شده است.

رئیس کمیته امداد بندپی گفت : برگزاری بزرگترین کارگاه کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ با همکاری کاریابی بابل برای دختران و پسران فارغ التحصیل و کارآفرینان تحت حمایت به منظور هم‌افزایی میان فارغ التحصیلان و کارآفرینان ، آشنایی با داشته‌ها و دانسته‌ها ،آگاهی از دستاوردها، چالش‌ها و مشکلات موجود در منطقه و همچنین زمینه‌سازی برای حضور اثرگذار اجتماع در جامعه بومی برگزار شد.

رئیس کمیته امداد بند پی تصریح کرد : محور آموزش عمومی این دوره ها شامل ترویج و تشویق فرهنگ کار آفرینی ، اهمیت کسب کار در آموزه های دینی ، نفس کسب روزی حلال در زندگی ، تدبیر و آینده نگری ، خودباوری و اعتماد به نفس بوده است .

خلیلی یادآورشد: 3312 خانوار در منطقه بندپی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۰۵
تعداد بازدید : ۲۹۳
کد خبر : ۲,۳۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید