اخبار

با کمک یک خیّر نیکوکار:

2500 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند شرق مازندران توزیع شد

2500 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند شرق مازندران توزیع شد
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: به همت یکی از خیران 2500بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امدادمازندران اظهارداشت: بسته های لوازم التحریر مجموعا به ارزش250 میلیون تومان از سوی این خیر برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد تهیه شده است.

وی افزود: این خیّر 5000بسته لوازم التحریر برای اهدا به دانش آموزان نیازمند کمیته امداد،بهزیستی، موسسات خیریه و آموزش و پرورش تهیه و اهدا کرد که از این تعداد 2500 بسته برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد بوده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران با اشاره به کمک مردم نیکوکار استان در جشن عاطفه ها تصریح کرد: از شروع مرحله اول این جشن تاکنون خیران و مردم نوعدوست به صوت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان نیازمند کمک های چشمگیری داشتند.

وی با بیان اینکه 400هزار پاکت عاطفه ها در هفته اول مهر بین دانش آموزان مدارس درسطح استان توزیع می شود، گفت: اجرای مرحله دوم جشن عاطفه ها 10 مهر ماه همزمان باسراسر کشور در تمامی مدارس مازندران اجرا می شود.

سعادت با تقدیر از از همراهی و مشارکت مردم نوعدوست مازندران با این نهاد، افزود: هم استانی های نیکوکار می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #011*1*8877* کمک های خود را پرداخت کنند.


۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۱۰
تعداد بازدید : ۳۸۸
کد خبر : ۲,۳۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید