اخبار

رئیس کمیته امداد بهشهر اعلام کرد:

توزیع 1500بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند

توزیع 1500بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند
رئیس کمیته امداد شهرستان بهشهر گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید به منظور تکریم از دانش آموزان نیازمند و ایتام تحت حمایت 1500بسته لوازم التحریر بین آنها توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم اسدی ، رئیس کمیته امداد بهشهر اظهار داشت:دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد در این شهرستان در مقاطع مختلف ابتدایی، متوسطه اول و دوم هستند .

وی افزود: هم‌اکنون 100 دانشجو و 680 دانش آموز از خدمات این نهاد بهره مند بوده و در زمینه تحصیلی٬ اشتغال، اردوهای زیارتی، دوره های آموزشی به آنها خدمات ارائه می شود.

رئیس کمیته امداد بهشهر تصریح کرد: تاکنون بیش از 41 میلیون تومان از محل اعتبار ارسال شده به کمیته امداد این شهرستان در زمینه امور تحصیلی دانشجویان هزینه شده است و باقیمانده آن نیز تا پایان سالجاری پرداخت می‌شود.

اسدی افزود: حمایت کمیته امداد از تمامی دانشجویان مددجو رشته‌های تحصیلی مصوب در دانشگاه‌های مورد تائید وزارت علوم و حوزه‌های علمیه برای دانشجویان و طلاب علوم دینی تحت حمایت در دستور کار این نهاد قرار دارد به طوری که در حال حاضر دانشجویان تحت حمایت در مقاطع کارشناسی ارشد و رشته های روان‌شناسی، مهندسی، مدیریت و سایر رشته ها در حال تحصیل هستند .

انتهای پیام

۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۴۰۴
کد خبر : ۲,۳۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید