اخبار

کسب رتبه برتر کمیته امداد مازندران در اجرای طرح وارثین

کسب رتبه برتر کمیته امداد مازندران در اجرای طرح وارثین
معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران، گفت: کمیته امداد مازندران در اجرای طرح وارثین رتبه برتر کشور را کسب کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، بشیر عالیشاه ، معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران اظهار کرد: خودباوری و به فعلیت رساندن استعداد جوانی، ایجاد امید، نشاط و بالندگی در جوانان، تربیت و رشد فکری و ایمانی از جمله اهداف برگزاری این طرح بوده است.

وی افزود: تقویت فرهنگ مطالعه و پژوهش، تقویت مهارت‌های ذهنی و فناوری متناسب سن دانش‌آموزی و تقویت بصیرت‌افزایی ولایتمدارانه، ایجاد نظم اعتقادی، اخلاقی، فکری منسجم در راستای تعالیم اسلامی از دیگر اهداف این طرح بوده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: طرح وارثین تابستان امسال با حضور 400 نفر دانش‌آموزان دختر و پسر تحت حمایت استان‌های تهران، خراسان جنوبی، سمنان، گیلان، گلستان و خراسان شمالی در مجتمع آموزشی تربیتی شهید رجایی فریدونکناربرگزار شد.

وی گفت: برنامه هایی مانند مسابقات ورزشی، تربیتی، فرهنگی، زیارت قبور شهدا ، شبی با شهدا با حضور خانواده شهدای مدافع حرم و وطن ، نشست های معرفتی در قالب حلقه وارثین و... در این طرح برای دانش آموزان برگزار شد.

عالیشاه افزود: کمیته امداد مازندران در انتخاب و گزینش برای اعزام دانشجویان و طلاب طرح سدید به دلیل دقت و کیفیت در اجرای طرح به مدت 15 روز به مشهد مقدس، رتبه برتر کشور را کسب کرد.

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۳
تعداد بازدید : ۶۵۹
کد خبر : ۲,۳۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید