اخبار

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

گستراندن چتر حمایت بر سر ۱۳۵۳خانوار زندانی

گستراندن چتر حمایت بر سر ۱۳۵۳خانوار زندانی
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: ۱۳۵۳خانوار زندانی تحت حمایت کمیته امداد از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کوچکی ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران مهمترین نیازهای خانوارهای زندانی را معیشتی، فرهنگی ، تربیتی و اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: این نهاد به منظور پیشگیری از آسیب در زندگی خانواده های زندانی تا زمانی که سرپرست خانواردر زندان به سر می برد در بخش های مختلف به خانواده آنها خدمات ارائه می دهد.

وی افزود: اهدای جهیزیه ، امور مددکاری و حقوقی ، مشاوره ، اعطای وام های قرض الحسنه اشتغال ، پرداخت کمک هزینه ی زندگی از جمله خدماتی است که به خانوار های زندانی ارائه می شود.

وی به توانمند سازی و ایجاد زمینه برای اشتغال خانواده های زندانی اشاره و تصریح کرد: از برنامه های این نهاد برای خانواده های تحت حمایت و ازجمله خانواده های زندانیان برگزای دوره های آموزشی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال برای ورود به بازار کسب و کار است.

کوچکی خاطر نشان کرد: در سال گذشته ۱۵۳ خانوار زندانیان تحت حمایت به دلیل توانمندی و آزادی سرپرست خانواده از زندان ، از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شدند.

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۴
تعداد بازدید : ۶۰۸
کد خبر : ۲,۳۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید