اخبار

قائم مقام کمیته امداد مازندران:

مرحله دوم جشن عاطفه ها در 10مهر برگزار می شود

مرحله دوم جشن عاطفه ها در 10مهر برگزار می شود
قائم مقام کمیته امداد مازندران در برنامه زنده رادیو پیام گفت: مرحله دوم جشن عاطفه ها در 10مهر ماه برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، ناصر اسکندری ، قائم مقام کمیته امداد مازندران با بیان اینکه هر ساله قبل از ورود به سال تحصیلی جدید جشن عاطفه ها به نفع دانش آموزان نیازمند در سراسر استان برگزار واظهار داشت:مرحله نخست جشن عاطفه ها با همکاری آموزش و پرورش،سازمان دانش آموزی و صدا و سیما در هفتم و هشتم شهریور برگزارشد .

وی افزود:مردم نیکوکار مازندران تاکنون در مرحله نخست جشن عاطفه ها نزدیک به یک میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

قائم مقام کمیته امداد مازندران تصریح کرد:400هزار پاکت عاطفه ها در هفته اول مهر ماه بین دانش آموزان مدارس سراسر استان توزیع و کمک های جمع آوری شده بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می شود.

وی گفت:با نظارت کمیته امداد و مدارس ملزومات بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود و امیدواریم با کمک مردم نیکوکار استان در ایجاد امید و خودباوری در میان دانش آموزان تحت حمایت اقدامات موثری انجام دهیم.

قائم مقام کمیته امداد مازندران با تقدیر از همراهی و مشارکت مازندرانی های نوعدوست با این نهاد، افزود: دفاتر کمیته امداد آماده دریافت کمک های مردمی است.

اسکندری گفت: هم استانی های نیکوکار می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #۱*۸۸۷۷* کمک های خود را پرداخت کنند.

خاطر نشان می شود : 9هزار دانش آموز در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 


۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۵۱
تعداد بازدید : ۶۴۹
کد خبر : ۲,۳۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید