اخبار

رئیس کمیته امداد رامسر مطرح کرد:

بهره مندی بیش از 647نفر از مددجو از خدمات بهداشتی ودرمانی

بهره مندی بیش از 647نفر از مددجو از خدمات بهداشتی ودرمانی
رئیس کمیته امداد رامسر گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون 647نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در رامسر از خدمات بهداشتی ودرمانی بهره مند شده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ تامین امکانات و مراقبتهای اولیه بهداشتی از برنامه های اصلی بخش بهداشت ودرمان کمیته امداد به مددجویان است،اظهارکرد: خدمات ارائه شده شامل کمک هزینه درمانی، کمک به ارتقای شاخص های بهداشتی،هزینه لوازم پزشکی بوده است.

وی افزود: 164میلیون و 576 هزار تومان در این بخش هزینه شده است که ارائه این خدمات نسبت به مدت مشابه سال قبل 20درصدرشد داشته است.

رئیس کمیته امداد رامسر با بیان اینکه در این شهرستان 1371نفر سالمند تحت حمایت قرار دارند،تصریح کرد:خدماتی شامل دریافت مستمری،خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات مشاوره ای و آموزشی در حوزه زندگی سالمندی، وام های قرض الحسنه کارگشایی، خدمات اکرام خانواده (محسنین)، تهیه ی لوازم ضروری زندگی،به سالمندان تحت حمایت این شهرستان ارائه می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 68 بیمار خاص و صعب العلاج در شهرستان تحت حمایت این نهاد هستند ،خاطر نشان کرد: طرح شفا از دیگر طرح های این نهاد است که در این طرح نیز مسئولان و خیّران به دیدار خانوارهای مددجو دارای بیمار صعب العلاج و خاص می روند و با توزیع سبد کالا ، موادغذایی و کمک هزینه های درمانی از آنان دلجویی می کنند.

سرایی یادآور شد:در رامسر 2323 خانوار تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.


۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۱۳
تعداد بازدید : ۴۱۸
کد خبر : ۲,۳۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید