اخبار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

استارت آپ ها برای توسعه کسب و کارمددجویان ، به یاری کمیته امداد شتافتند

استارت آپ ها برای توسعه کسب و کارمددجویان ، به یاری کمیته امداد شتافتند
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امدادمازندران گفت: جلسه رویداد استارت آپ در حوزه آسیب های اجتماعی با رویکرد کسب و کار با همکاری دانشگاه پیام نور در اداره کل کمیته امداد استان برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علی اصغر رضایی طالشی ،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مازندران، اظهار کرد: این رویداد با هدف شناسایی افراد مستعد و خلاق به منظور کمک به کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و تقویت روحیه مسئولیت‌پذیری دانشجویان به منظور حل مسائل و مشکلات جامعه و نیز کمک به ایجاد اشتغال پایدار و نوین برای دانش آموختگان دانشگاهی در دانشگاه پیام نور مرکز ساری برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با دانشگاه پیام نور مرکز ساری براساس محورهای موضوعی اعلام شده در اهداف این رویداد استارت‌آپی، مقرر شد تعداد دو تیم در زمینه کارآفرینی و کسب و کار در حوزه آسیب های اجتماعی با محوریت کنترل و کاهش آسیب‌ها شرکت کنند.

معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: محور های محل ورود تیم های کمیته امداد به این رویداد با موضوعاتی از جمله کنترل و کاهش طلاق، حاشیه نشینی، آسیب‌های نو پدید و مفاسد اجتماعی و اقتصادی و برنامه های مرتبط با این نهاد خواهد بود.

وی بر لزوم توجه شرکت های دانش بنیان بر حل مشکلات کسب و کار حوزه مددجویی تاکید کرد و گفت، با توجه فشارهای اقتصادی و دشواری رقابت کسب و کارهای خرد و نوپا در بازار، این نوع کسب و کارها نیازمند حمایت های بیشتری از طریق دانشگاهیان، شرکت های دانش بنیان و سازمان های حمایتی است.

رضایی گفت:در سال گذشته ۶ طرح دانش بنیان در زمینه کسب و کارهای خرد مددجویی اجرا شد و اجرای ۱۰ طرح دانش بنیان نیز از برنامه های سالجاری کمیته امداد مازندران است.


۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۱۲
تعداد بازدید : ۵۴۸
کد خبر : ۲,۳۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید