اخبار

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

اجرای «طرح صدقه سلامتی برای امام زمان»

اجرای «طرح صدقه سلامتی برای امام زمان»
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: در راستای ترویج سنت صدقه دادن در ایام عزاداری محرم و خصوصا در عاشورای حسینی طرح "صدقه سلامتی برای امام زمان" بر اساس مطالب درج شده درکتاب الغدیر علامه امینی که «درشب عاشورا برای امام زمان صدقه کنارمی گذاشتند» اجرا می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد مازندران، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امدا مازندران اظهار کرد: مردم نوعدوست استان می توانند صدقات خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری #2*011*8877* پرداخت کنند.

وی افزود: صدقات جمع آوری شده در این طرح برای مددجویان و نیازمندان در بخشهای جهیزیه، معیشت، درمان، فرهنگی، مسکن، آموزش و... هزینه می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران به ایجاد پایگاه و طرح حامی یابی در مراسم شیر خوارگان حسینی که جمعه 15 شهریور ماه در مساجد تکایا و مصلاهای نماز جمعه برگزار می شود ، اشاره و تصریح کرد:مردم نیکو کار استان می توانند در این روز با حضور در پایگاه ها به حمایت ایتام و فرزندان طرح محسنین بشتابند.

سعادت گفت: در مازندران 8055 نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و با کمک و مشارکت بی نظیر حامیان نیکوکار خدمات مطلوبی به این افراد ارائه می شود.

انتهای پیام

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱
تعداد بازدید : ۲۶۴
کد خبر : ۲,۲۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید