اخبار

مدیر کل کمیته امداد مازندران عنوان کرد:

رشد وترویج انفاقات یکی از وظایف اصلی کمیته امداد

رشد وترویج انفاقات یکی از وظایف اصلی کمیته امداد
مدیر کل کمیته امداد مازندران در جلسه تخصصی محرومیت زدایی که به منظور بهره گیری هدفمند از ایده های نو، مجموعه های دانش بنیان و یافته های علمی در پیشبرد مأموریت های محوله برگزار شد،گفت:رشد و ترویج انفاقات یکی از وظایف اصلی این نهاد است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، رضا نوروزی مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار کرد:ترویج انفاق در سطح وسیع تر انجام می شود تا با جذب انفاقات بتوانیم آن را عالمانه در راستای ارائه خدمات به نیازمندان هزینه کنیم.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه 80هزار خانوار در استان تحت حمایت این نهاد قراردارند ،تصریح کرد:همه تلاش ما رفع مشکلات مددجویان تحت حمایت است .

وی افزود:برای 25درصد خانواده های تحت حمایت امکان توانمند سازی در کار و اشتغال وجود دارد و خدمات لازم به آنها ارائه می شود.

نوروزی گفت:دانشگاه ها و حوزه های علمیه تحقیقات، پایان نامه ها و اقداماتشان در راستای ارائه خدمات برای کمک به نیازمندان باشد تا با ارائه راهکارهای مناسب بتوان مشکلات این قشر از جامعه را حل کرد.

خاطر نشان می شود جلسه تخصصی محرومیت زدایی با حضور مدیرکل،قائم مقام ومعاونین کمیته امداد مازندران ،معاونان و مدیران پژوهشی دانشگاه های آزاد، کشاورزی و پیام نور در اداره کل کمیته امداد استان برگزارشد.

 

انتهای پیام 

۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۴۸
کد خبر : ۲,۲۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید