اخبار

قائم مقام کمیته امداد مازندران اعلام کرد :

تحویل هشت واحد مسکن مددجویی به مناسبت هفته دولت

تحویل هشت واحد مسکن مددجویی به مناسبت هفته دولت
قائم مقام کمیته امداد مازندران گفت: به مناسبت هفته دولت هشت واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت در شهرستان ساری تحویل داده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر اسکندری در آیین تحویل یک واحد مسکن مددجویی که با حضور رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ،فرماندارساری، خیران و سایر مسئولان برگزار شد، اظهار کرد: این واحدهای مسکونی با هزینه ای به ارزش ۴۵۰ میلیون تومان کمک بلاعوض کمیته امداد،مشارکت خیران ساخته و به خانواده تحت حمایت تحویل داده شد.

وی با اشاره به ارائه خدمات عمرانی به مددجویان افزود: در سه ماهه نخست سالجاری۲۵۱ واحد مسکن مددجویی تعمیر تکمیل و بازسازی شده است.

قائم مقام کمیته امداد مازندران تصریح کرد : ساخت ۶۵ واحد مسکن مددجویی در دست اقدام است که تاکنون هشت واحد آن به بهره برداری رسیده و ساخت مابقی واحدها نیز به طور متوسط ۷۰ درصد پیشرفت داشته است و امیدواریم با کمک خیران تا پایان سالجاری این واحدها ساخته و به خانواده های تحت حمایت تحویل داده شود.

اسکندری با تقدیر از همراهی خیران و مردم نوعدوست مازندران که در راستای خدمت رسانی به مددجویان با کمیته امداد همکاری دارند ، گفت: برای ساخت، خرید، تعمیر ، بازسازی و تکمیل واحدهای مسکونی طی سه ماهه نخست امسال مجموعاً ۸۰۴ میلیون تومان هزینه شده است.

۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴
تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر : ۲,۲۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید