اخبار

معاون اشتغال کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

هم اندیشی کارشناسان اشتغال کمیته امداد با کارفرمایان شهرساری

هم اندیشی کارشناسان اشتغال کمیته امداد با کارفرمایان شهرساری
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت:هم اندیشی کارشناسان اشتغال کمیته امداد استان و کارفرمایان شهر ساری با هدف اطلاع رسانی بسته های تشویقی کاریابی و به کارگیری کارجویان تحت حمایت برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،سید علی اصغر رضایی طالشی،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: ایجاد اشتغال در مسیر توانمندسازی و حفظ عزت و کرامت انسانی مددجویان انجام می شود.

وی افزود: تمامی کارفرمایانی که در کارگاه و مجموعه ی کاری خود مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را بکار گیرند، می توانند از بسته های حمایتی کارفرمایی به صورت پرداخت وام کارفرمایی، بسته تشویقی و حق بیمه کارفرما استفاده کنند.


معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: آموزش های لازم در حین کار با همکاری سازمان فنی و حرفه ای انجام می شود و تمامی هزینه های مربوط به آموزش در حین کار مددجویان نیز به عهده کمیته امداد بوده تا این نیروها بتوانند با مهارت بالاتری مشغول بکار شده و در شغل های پایدارتری مشغول شوند.


رضایی به انجام کاریابی برای 390 مددجو در سال گذشته اشاره کرد وگفت: در سالجاری طبق برنامه باید 1064 مددجو از این طریق مشغول به کار شوند.


۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۲,۲۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید