اخبار

رئیس کمیته امداد رامسر:

پرداخت کمک های موردی به 155 مددجو

پرداخت کمک های موردی به 155 مددجو
رئیس کمیته امداد رامسر، با اشاره به اینکه 155 نفر از مددجویان و افراد نیازمند ازابتدای سال جاری تاکنون ازکمک های موردی این نهاد بهره‌مند شدند، گفت: در سرفصل‌های درمان، جهیزیه، فرهنگی، و سایر موارد به این افراد کمک های موردی پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پرویزسرایی ، رئیس کمیته امداد رامسر اظهار داشت: این نهاد علاوه بر خدماتی که به‌طور مستمر به مددجویان ارائه می‌دهد، به‌صورت موردی نیز به آن‌ها کمک می‌کند.

وی افزود: کمیته امداد به آن دسته از خانوار‌های مددجویی که به‌صورت موردی از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند در یک یا چند سرفصل خاص حمایتی ازجمله درمان، اشتغال، فرهنگی، پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه صندوق ولایت و کمک‌های موردی ویژه خدماتی ارائه می‌دهد.

رئیس کمیته امداد رامسر به پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه به مددجویان اشاره و تصریح کرد: در این بخش به30 نفر با اعتبار 72میلیون تومان از صندوق امداد ولایت به متقاضیان واجد شرایط در غالب وام کارگشایی پرداخت شد.

وی همچنین از پرداخت کمک هزینه ی ازدواج و جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.

رئیس کمیته امداد رامسر گفت: در راستای رفع مشکل ازدواج نیازمندان و کمک به زوج های جوان تحت حمایت یکی از خدمات این نهاد پرداخت کمک هزینه ازدواج است.

وی بیان کرد: به منظور حفظ و تحکیم بنیان خانواده ،آموزش هایی برای نوعروسان با موضوعات مهارت زندگی ، اخلاق اسلامی در خانواده، آسیب های اجتماعی ، تربیت فرزند و... ارائه می شود.

سرایی گفت: در رامسر 2323 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 

انتهای پیام

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۵
تعداد بازدید : ۴۷
کد خبر : ۲,۱۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید