اخبار

رئیس کمیته امداد رامسر:

ارائه خدمات درمانی و بیمه ای به مددجویان

ارائه خدمات درمانی و بیمه ای به مددجویان
رئیس کمیته امداد رامسر اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون از منابع دولتی و امدادی به منظور ارتقاء شاخص‌های بهداشتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد رامسر هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، پرویز سرایی، رئیس کمیته امداد رامسر افزود: از جمله اقدامات انجام شده از ابتدای امسال می‌‌توان به برگزاری کلاس‌های آموزش سلامت با همکاری مرکز بهداشتی شهرستان‌ و با عناوین آموزشی تغذیه سالم، کنترل بیماری‌های قلبی عروقی و بهداشت روان اشاره کرد.

وی گفت: درحال حاضر 68 بیمار خاص و صعب‌العلاج از حمایت‌های کمیته امداد در این شهرستان بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد رامسر عنوان کرد: این نهاد با پرداخت هزینه‌های درمان بیماران خاص و صعب‌العلاج شامل هزینه داروها و ارائه خدمات بستری، خدمات مکمل مددجویی مانند تامین لوازم مصرفی جانبی، بیمه تکمیلی، بیمه‌های درمانی، تجهیزات توان‌بخشی همچون ویلچر، عصا، تجهیزات غیرتوانبخشی، مراقبت در منزل و خدمات ایاب ذهاب بیماران برای مراجعه به مراکز درمانی به آنها کمک می‌کند.

وی افزود: با توجه به این که بخشی از مشکلات مددجویان شامل پرداخت هزینه‌های سنگین درمانی در زمان بیماری، سوء تغذیه و همچنین مشکلات مهم مربوط به بیماران خاص، صعب العلاج و زمین گیر است ،کمیته امداد برای ارائه خدمات متنوع و مطلوب به مددجویان با پرداخت بخشی از هزینه‌ها سعی در رفع دغدغه آنها در این بخش دارد .

وی با اشاره به ارائه خدمات بیمه تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: حق بیمه تأمین اجتماعی 133خانوار مددجو با اعتباری بالغ بر 59 میلیون و 343هزار تومان در سالجاری به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شده است تا این تعداد از مددجویان بتوانند پس از رسیدن به سن بازنشستگی از طریق آن سازمان مستمری دریافت کنند.

سرایی گفت: در رامسر 2232 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷
تعداد بازدید : ۸۱
کد خبر : ۲,۱۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید