اخبار

یکصدمین مرکز نیکوکاری در مازندران افتتاح شد

یکصدمین مرکز نیکوکاری در مازندران افتتاح شد
رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: یکصدمین مرکز نیکوکاری استان در شهرستان بهشهر افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا امینی ، رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی کمیته امداد مازندران اظهارکرد: هدف از ایجاد مراکزنیکوکاری ،توسعه و ترویج فرهنگ انفاق،نیکوکاری،تعاون و همیاری در محله،شناسایی نیازمندان واقعی و ارائه خدمات به آنان است.

وی افزود: تاکنون 100مرکز نیکوکاری در مازندران با دریافت مجوز از کمیته امداد مشغول فعالیت بوده و این مراکز تا پایان سالجاری به 321 مرکز افزایش می یابد.
وی برگزاری کلاس های آموزشی برای دانش آموزان،نوعروسان وخانواده های نیازمند،توزیع سبد غذایی بین محرومان محدوده فعالیت مراکز،مساعدت دربخش عمران وساختمان،پرداخت کمک هزینه های درمانی،را از جمله خدمات مراکز نیکوکاری دانست.

رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکلهای مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون9 میلیارد و 800میلیون تومان از کمک های خیران و نیکوکاران مازندران توسط مراکز نیکوکاری جمع آوری و بین نیازمندان حوزه جغرافیایی محل فعالیت این مراکز و همچنین به آسیب دیدگان در سیل اخیر توزیع شده است.

امینی گفت: گروه ها و تشکل های مردمی، هیئت های مذهبی، معتمدان محلی، موسسات خیریه غیرثبتی، مجامع صنفی برای ایجاد مراکز نیکوکاری می توانند از طریق مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستانهای استان در خواست کتبی خود را اعلام و با تعامل، هم فکری و کمک روسای محترم در کمیته امداد شهرستان نسبت به ایجاد این مراکز اقدام کنند.

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۸
تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۲,۱۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید