اخبار

رئیس کمیته امداد نکا خبر داد:

رشد 70 درصدی پرداخت وام‌های کارگشایی به مددجویان

رشد 70 درصدی پرداخت وام‌های کارگشایی به مددجویان
966 میلیون و 300 هزار تومان وام کارگشایی از طریق صندوق امداد ولایت به 455 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد نکا در سال گذشته پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد نکا پرداخت وام‌های کارگشایی به مددجویان تحت حمایت در سال گذشته گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین بریمانی ورندی، رئیس کمیته امداد نکا گفت: وام‌های کارگشایی با سرانه‌ای بین یک‌میلیون تومان تا پنج میلیون تومان برای رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان پرداخت می‌شود.

وی افزود: به 455 نفر از مددجویان  بیش از 966 میلیون تومان وام کارگشایی از منابع داخلی کمیته امداد در سال گذشته پرداخت‌شده که این رقم نسبت به سال 95 از رشد 70 درصدی برخوردار بوده است.

رئیس امدادنکا ادامه داد:وام کارگشایی دربخش‌های تحصیلی،مسکن، معیشت، درمان وجهیزیه به مددجویان پرداخت می‌شودواین تسهیلات به‌صورت قرض‌الحسنه در اقساط بلندمدت و بدون بهره در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد.

بریمانی ورندی در خصوص منابع تأمین اعتبار وام کارگشایی گفت: بخشی از این منابع از طریق بازپرداخت اقساط، بخشی از طریق درآمدهای صدقات و بخشی نیز از طریق سپرده‌گذاری خیران در صندوق امداد ولایت تأمین می‌شود که هم‌اکنون 210 نفر از مددجویان هم در نوبت دریافت وام قرار دارند.

وی گفت: مردم خیر و نوع‌دوست نکا، بازاریان و اصناف می‌توانند با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت زمینه‌ساز رفع مشکلات مددجویان شوند.

شایسته ذکر است در نکا سه هزار خانوار کمک‌معیشت بگیر کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۱۵
تعداد بازدید : ۳۸۷
کد خبر : ۱۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید