اخبار

رئیس کمیته امداد چالوس خبر داد:

ارائه خدمات عمرانی به 155مددجو

ارائه خدمات عمرانی به 155مددجو
378میلیون تومان برای ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد چالوس در سال گذشته هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان چالوس ارائه خدمات عمرانی به مددجویان در سال گذشته را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قمی اویلی، رئیس کمیته امداد چالوس گفت: تأمین سرپناه مطمئن و فراهم کردن محلی امن برای آسایش و گذران زندگی مددجویان تحت حمایت در اولویت برنامه‌ریزی‌های این نهاد است.

وی افزود: ساخت مسکن برای مددجویان ،تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، ساخت فضاهای جانبی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و حصارکشی منازل مددجویان تحت حمایت از جمله خدمات عمرانی ارائه شده به مددجویان است.

رئیس کمیته امداد چالوس گفت: برای ارائه خدمات عمرانی به155 نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان 378میلیون تومان در سال گذشته هرینه شده است.

قمی باتشریح جزئیات ارائه خدمات تعمیر مسکن مددجویان به تفکیک گفت: برای102 واحد مسکونی و تعمیر و ساخت فضای جانبی به ارزش 119میلیون تومان در سال گذشته هزینه شدکه از این تعداد 44 واحد مسکونی در منطقه محروم این شهرستان به ارزش 44 میلیون تومان بوده است.

وی افزود:برای 9 واحد مسکن روستایی به ارزش 120میلیون تومان و 9 واحد ساخت و خرید مسکن شهری به ارزش 96 میلیون تومان به صورت بلا عوض از سرفصل عمرانی کمیته امداد به مددجویان کمک شد.

رئیس کمیته امداد چالوس با بیان اینکه 425میلیون تومان با کمک خیران و آورده مددجویان هم برای 18 واحد ساخت و خرید مسکن شهری و روستایی هزینه شده است،گفت: 43 میلیون تومان نیز برای بهسازی سرویس بهداشتی از اعتبارات بهداشت و درمان هزینه شد .

شایسته ذکر است در چالوس دو هزار و 590خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۱۰
تعداد بازدید : ۵۲۹
کد خبر : ۱۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید