اخبار

معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد مازندران :

88 طرح اشتغال مددجویان اسیر سیلاب شد

88 طرح اشتغال مددجویان اسیر سیلاب شد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: در حادثه سیل اخیر در مازندران تاکنون به 88 طرح اشتغال مددجویی به ارزش 572 میلیون تومان خسارت وارد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علی اصغر رضایی طالشی اظهار کرد: مشاغلی مانند دامپروری، کشاورزی، خدماتی دچار بیشترین خسارت شد.

وی افزود: کارشناسان اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران بلافاصله با حضور در محل وقوع سیل ،خسارات وارده را بررسی و اقدامات اولیه را انجام دادند.

رضایی با بیان اینکه برخی از طرح های اشتغال مشمول بیمه حوادث بوده اند، تصریح کرد: درحال پیگیری برای دریافت خسارت وارد شده به طرح ها از بیمه بوده و همچنین با هماهنگی انجام شده افراد خسارت دیده به جهاد کشاورزی و فرمانداری ها معرفی می شوند تا نسبت به دریافت خسارت وارده از محل اعتبارات پیش بینی شده بهره مند شوند.

وی افزود: همچنین برای نوسازی و خرید تجهیزات و مواد اولیه طرح های خسارت دیده وام قرض الحسنه پرداخت می شود تا مددجویان با امید بیشتری به کار خود ادامه دهند.

رضایی گفت: مردم نوعدوست استان می توانند برای کمک به مددجویان خسارت دیده از سیل از طریق تلفن همراه با شماره گیری #99*011*8877* اقدام کنند.

 

انتهای پیام

۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۷۸۰
کد خبر : ۱,۶۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید