اخبار

با اجرای طرح برکت کمیته امداد مازندران انجام شد:

ساخت و واگذاری 3 واحد مسکن مددجویی

ساخت و واگذاری 3 واحد مسکن مددجویی
مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: سه واحد مسکن مددجویی با مشارکت کارکنان بانک صادرات استان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه محروم دودانگه و ساری ساخته به مددجویان واگذار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،رضا نوروزی مدیر کل کمیته امداد مازندران،در مراسم واگذاری مسکن مددجویی که با حضور مدیر عامل امور شعب بانک صادرات مازندران و خیران در دودانگه برگزار شد،گفت: این واحدهای مسکونی به ارزش 200 میلیون تومان با مشارکت کارکنان بانک صادرات، خیران و آورده مددجو طی سالجاری ساخته و به خانوادهای تحت حمایت تحویل داده شد.

وی با اشاره به اینکه تامین مسکن مددجویان از جمله اولویت های اساسی کمیته امداد است، افزود: 45 میلیون تومان از اعتبارات ساخت این واحد های مسکونی توسط کارکنان بانک صادرات مازندران،تحت عنوان طرح برکت تهیه و تامین شد.

وی با بیان اینکه طرح برکت با مشارکت کارکنان دستگاه های اجرایی در کمک به مددجویان اجرا می شود، گفت: هشت واحد مسکن مددجویی طی سه سال گذشته با عنوان طرح برکت ساخته شده است.

وی گفت:سازمانها ،ادارات،موسسات،شرکتها،کارخانجات می توانند با قبول طرح برکت و تکمیل فرم اعلام همکاری که در ادارات مربوطه وجود دارد،مبلغی از حقوق ماهیانه خود را ، برای کمک به نیازمندان اختصاص دهند و با هماهنگی بخش مالی سازمان خویش ، مبلغ تخصیصی را به بانک صادرات با شماره حساب 0102714739003 و یا شماره کارت 6037691990036154 واریز و همچنین می توانند در صورت تمایل به ادارات کمیته امداد شهرستانها مراجعه کنند ،بخشی از مشکلات مددجویان مرتفع شود.

نوروزی افزود: در سال گذشته با کمک کارکنان بانک صادرات استان دو واحد مسکن مددجویی برای ایتام تحت حمایت در بندپی ساخته و به مددجویان تحویل داده شد.

 

انتهای پیام

۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۰۷
تعداد بازدید : ۶۸۶
کد خبر : ۱,۶۱۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید