اخبار

مسئول دبیر خانه اردوی جهادی کمیته امداد مازندران خبر داد:

برگزاری 25 اردوی جهادی برای کمک به مددجویان

برگزاری 25 اردوی جهادی برای کمک به مددجویان
مسئول دبیر خانه اردوی جهادی کمیته امداد مازندران گفت: 25 اردوی جهادی برای کمک به مددجویان تحت حمایت در استان تا پایان بهمن ماه امسال برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الله محمد نژاد ، مسئول دبیر خانه اردوی جهادی کمیته امداد مازندران اظهار کرد:بیشتر این اردوها در سطح شهرستانها در بخش های عمرانی، درمانی و فرهنگی انجام شده است.

وی افزود: اردوی جهادی در طول سال توسط کارکنان کمیته امداد با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با شعار "خوب باشیم" در راستای خدمت رسانی مطلوب به نیازمندان و محرومان انجام می‌شود.

مسئول دبیرخانه اردوی جهادی کمیته امداد مازندران گفت: اردوی جهادی شهید کاظمی و اردوی جهادی امام موسی صدر متشکل از طلاب و دانشجویان 15 کشور ، از شاخص ترین اردوی امسال بوده است.

وی با بیان اینکه عمده ترین فعالیت اردوی جهادی طی سالجاری در بخش عمرانی و درمانی بوده است، افزود: در برخی از این اردوهای جهادی سبد کالا تهیه و بین مددجویان توزیع شد.

محمد نژاد گفت: مردم نیکوکار استان در صورت تمایل برای نام نویسی و حضور در اردوهای جهادی در هر حرفه ای می توانند به منظور خدمت رسانی به مددجویان به دفاتر کمیته امداد شهرستانها مراجعه کنند و یا با دبیر خانه اردوی جهادی کمیته امداد مازندران با شماره 33201162 تماس بگیرند.

 

انتهای پیام


۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸
تعداد بازدید : ۷۳۲
کد خبر : ۱,۶۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید