دکمه موبایل منو

اخبار

در سال گذشته به مددجویان چالوسی از طریق صندوق امداد ولایت

788میلیون تومان وام پرداخت شد

788میلیون تومان وام پرداخت شد
788 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد چالوس از طریق صندوق امداد ولایت در سال گذشته پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد چالوس از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان در سال گذشته گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قمی اویلی،رئیس کمیته امداد چالوس با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از سپرده گذاری خیران، ادارات وسایر دستگاه‌ها استقبال می‌کند ،گفت:سال گذشته به مددجویان تحت حمایت از طریق این صندوق در بخش های کارگشایی و اشتغال تسهیلات پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه 788 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد چالوس از طریق صندوق امداد ولایت در سال گذشته پرداخت شد، افزود: 220 مددجو از وام کارگشایی به ارزرش 372میلیون تومان و همچنین 62 مددجو از تسهیلات اشتغال با اعتباری به ارزش 416میلیون تومان بهره مند شدند.

رئیس کمیته امداد چالوس به سقف پرداختی تسهیلات قرض الحسنه صندوق امداد ولایت اشاره کردو گفت: سقف پرداخت تسهیلات کارگشایی تا پنج میلیون تومان و تسهیلات اشتغال تا ۳۵ میلیون تومان است.

وی ترویج و نهادینه سازی فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، پرداخت حداکثری وام‌های قرض الحسنه به صورت هدفمند، دریافت کمترین کارمزد در مقایسه با سایر بانک‌ها و مؤسسات، ایجاد و کسب رضایت و اعتماد در مشتریان و همچنین ارائه خدمات مناسب و متنوع را از اهداف و چشم اندازهای صندوق قرض الحسنه امداد ولایت عنوان کرد .

شایسته ذکر است در چالوس دو هزار و 590 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرارا دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 

انتهای پیام 

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸
تعداد بازدید : ۴۹
کد خبر : ۱۵۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید