اخبار

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران خبر داد:

برگزاری جشنواره قرآنی برای مددجویان

برگزاری جشنواره قرآنی برای مددجویان
معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: جشنواره قرآنی همه ساله برای مددجویان و کارکنان به صورت مشترک برگزار می شود و امسال 850 نفر در این مسابقه شرکت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بشیر عالیشاه ، معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران  اظهارکرد: زمینه سازی برای ایجاد جامعه مستعد قرآنی، تقویت ایمان و معرفت دینی، پرورش روحیه تحقیق ، تفکر، تدبر و تعقل در قرآن و سیره اهل بیت، ایجاد رقابت سالم در فعالیتهای قرآنی، شناسایی استعدادهای قرآنی و فراهم کردن زمینه ارتقاء و معرفی به جامعه قرآنی کشور از اهداف برگزاری جشنواره قرآنی است.

وی با بیان اینکه مرحله شهرستانی این مسابقات در بهمن ماه امسال در حال برگزاری است، افزود: منتخبین این دوره در اردیبهشت ماه سال آینده در مرحله استانی برای حضور در مسابقه کشوری با یکدیگر به رقابت می پردازند.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه سالهای قبل این مسابقات به صورت مجزا در هر شهرستان برگزار می شد، تصریح کرد: امسال برای اولین بار این مسابقات در شهرستانهای ساری، بهشهر، قائمشهر، بابل، آمل، نوشهر و تنکابن با حضور مددجویان شهرستانهای مجاور به منظور رقابت بهتر برگزار می شود.

عالیشاه گفت: در دو سال متوالی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران رتبه دوم و سوم کشوری در بخش ترتیل، اذان و قرائت را کسب کردند.

 

انتهای پیام

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹
تعداد بازدید : ۵۷۹
کد خبر : ۱,۵۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید